Kurumsal

Home Kurumsal

2013 Yılının Nisan ayında hizmete başlayan otelimiz Doğunun incisi Erzincan’da hizmet vermektedir.Erzincan otelleri arasında yer almanın gururunu yaşayan Meva Hotel şehrin en seçkin noktasında misafirlerini konuk etmektedir.

VİZYONUMUZ

Gelişime açık öneri ve görüşlere yer vererek, sürekli tercih edilen bir bir marka yaratmak ve uluslararası alanda ülkemizi turizm açısından en iyi şekilde temsil etmektir.

MİSYONUMUZ
Kurumsallaşan firmalar arasında yer almak için profosyonel yönetim ve personeliyle hızla ilerleme gösteren işletmemiz;
Bugünlerde etkinliğimiz, çevikliğimiz ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla misafirlerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak ve turizmde çığır açan yeniliklere öncü olmak istemektedir.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ
Meva Hotel, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki MEVA HOTEL çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Değerlerimizden bazıları Güleryüz, Misafirperverlik, Güvenilirlik, Duyarlılık, Yeniliklere Açıklık, Çözüm Odaklılık, Tutkulu Olmak, Kaliteli Hizmet’tir.

100% MİSAFİR MEMNUNİYETİ

•Kalıcı konuklar edinmenin değerine inanıyor, konuklarımızla aramızdaki dostluğa uzun vadeli bakıyoruz.
•Konuklarımızın yerine düşünüyor, konuklarımızın ihtiyaçlarına uygun, değer katan çözümler üretiyoruz.
•Konuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli bir hizmet anlayışıyla karşılamak temel hedefimizdir.